İptal & İade Koşulları

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Ürününüzü, banka havalesi ile ödeme seçeneğini kullanarak sipariş verdiyseniz; siparişiniz kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda, iletişim sayfamızdaki iletişim formunu kullanarak, istekleriniz bölümüne sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi yazarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Ürününüzü, kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanarak sipariş verdiyseniz; ödeme yapmadan önce siparişlerim bölümünden vazgeç butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz. Eğer kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, sipraişiniz kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda, iletişim sayfamızdaki iletişim formunu kullanarak, istekleriniz bölümüne sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi yazarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal işleminin yapılmasının ardından kredi kartınıza iade tutarın yansıması bankaya bağlı olarak 3 ila 7 iş gününü bulabilir.

Ürününüzün kargoya teslim edilmesinin ardından, iptal talebinde bulunamazsınız.

Siparişimi nasıl iade ederim?

Ürünler paketlenmeden önce detaylı kontrol edilmektedir. Bu sebeple ürünün kargodan size hasarlı ulaşması halinde tutanak tutulması gereklidir. Bu gibi durumlarda, ürün değişimi yapılır ve para iadesi mümkün değildir.

Ürün değişim talebinde bulunmak için, iletişim sayfamızdaki iletişim formunu kullanarak, istekleriniz bölümüne sipariş numaranızı ve ürün değişikliği isteğinizi yazarak değişim talebinde bulunabilirsiniz.